Znamy Tajlandię jak własną kieszeń

Piszą o nas:

W 290 numerze magazynu polskich wędkarzy "Wędkarski Świat" opublikowano obszerny fotoreportaż z jednej z naszych wypraw. Warto sięgnąć po ten artykuł bo ciekawy i inspirujący. Wyprawy na ryby w Tajlandii to nie tylko wędkowanie. To przepiękna przyroda, wspaniali ludzie, niezapomniane widoki i wielka przygoda. Wszystko to podkreśla klimat, zapachy i kolory Tajlandii. Zachęcam do zapoznania się z treścią reportażu.
Autor artykułu napisał:
"Na rybach byłem w wielu zakątkach świata, ale tylko w Tajlandii przeżyłem wspaniałą przygodę. Prawdziwie dzika przyroda, niespotykana ilość gatunków ryb i egzotyka tej części globu sprawia, że jedna wizyta w Tajlandii to za mało. Wrócę tam tak szybko, jak tylko będzie to możliwe..”" Fantastyczne wakacje i niesamowite wspomnienia! Odwiedziliśmy super unikalne miejsca. Polecam! ."

Krystian Sperka


Kim jesteśmy?

Jesteśmy wielkimi fascynatami Tajlandii, jej przyrody, kuchni, ludzi i miejscowych atrakcji. Dzielimy się naszą fascynacją z naszymi klientami od wielu lat. Każdy wraca z tamtąd uśmiechnięty i zadowolony, co daje nam ogromną satysfakcję. Lubimy to co robimy i nie traktujemy naszej pracy jako obowiązek, tylko jako przyjemność.

Co oferujemy?

Znamy Tajlandię jak własną kieszeń. Od lat organizujemy wyjazdy dla zroganizowanych grup, dopasowane do indywidualnych potrzeb uczestników wycieczek. Nasze imprezy są każdorazowo przygotowywane specjalnie pod możliwości, zainteresowania i wiek naszych klientów. W naszej ofercie są atrakcje często niedostępne dla przeciętnego turysty.

Nie jesteśmy nudni

To co nas wyróżnia, to niestandardowe podejście do spędzania czasu w Tajlandii. Nie oferujemy typowych wakacji pod parasolem, w resorcie, z naręczem fakultatywnych wycieczek w zestawie. Komponujemy wyjazd pod klienta, jego zainteresowania i możliwości. Mierzymy też siły na zamiary uczestników naszych wypraw, co oszczędza rozczarowań.

Tylko grupy o podobnych zainteresowaniach

Zazwyczaj obsługujemy grupy od 12 do 24 osób. Dolną granicę wyznacza ekonomia, a górną możliwości organizacyjne. Grupy mogą być łączone. Dla całej grupy ustalamy program, który realizujemy wspólnie. Każda z naszych imprez jest inna i niepowtarzalna. Dla klientów z grubszym portfelem możemy przygotować imprezę nawet dla kilku osób.

Bezpieczeństwo

Podczas wyjazdu, dbamy o bezpieczeństwo uczestników imprezy. Szkolimy co wolno, a czego nie powinno się robić w Tajlandii. W razie kłopotów służymy pomocą. Organizujemy bezpieczny transport i zapewniamy sprawdzone pojazdy i łodzie na miejscu. Podróżujemy tylko przelotami rejsowymi i sprawdzonymi liniami lotniczymi.

Mówimy po polsku

Imprezy obsługiwane są przez polskojęzycznych rezydentów. Nie musisz znać tajskiego czy angielskiego. Na wszystkie pytania odpowie rezydent i w razie potrzeby pomoże w trudnych sytacjach. Przed każdą imprezą uczestnicy otrzymują poradniki, a po przyjeździe krótkie szkolenie z zasad panujących na miejscu.

Koszty

Kalkulujemy wyjazdy pod możliwości uczestników. Zakwaterowanie zaczynamy od budżetowych hoteli, które pomimo niskich cen są czyste i schludne, a kończymy na ***** resortach. Prawdziwą Tajlandię jednak ogląda się z okna budżetowego hotelu, w którym jedynie się śpi, bo resztę czasu spędza się na obcowaniu z tym wspaniałym krajem i jego mieszkańcami. Pomimo urozmaiconego programu imprez śmiało konkurujemy cenowo z wakacyjnymi ofertami dużych biur podróży.

Czemu właśnie Tajlandia?

Tajlandia jest wspaniałym miejscem do celebrowania wszelkiego rodzaju jubileuszy. Pogoda, przyroda, kuchnia, Tajowie – wszystko to stanowi wspaniałą oprawę każdego ważnego wydarzenia. Koncentrujemy się na Phuket i jego okolicach ze względu na bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. Phuket jest tak bogaty we wszelkie atrakcje, że nudzić się tam nie sposób.