Wyprawy tematyczne w Tajlandii

Urodzinowo

Impreza urozmaicona wycieczkami po wyspach, snurkowaniem i zwiedzaniem, gdzie kulminacyjnym elementem całego wyjazdu jest impreza urodzinowa, którą odprawiamy na prywatnej plaży, w barze z muzyką na żywo lub podczas rejsu katamaranem. Program atrakcji ustalany jest zawsze indywidualnie w zależności czy świętujemy 20te, 30te, 40te, 50te czy też 100ne urodziny. Solenizant nie martwi się o nic. My organizujemy wszystko na miejscu włącznie z napojami, wyżywieniem, transportem i oprawą muzyczną.

Atrakcje urodzinowe

Quady, pojazdy typu ATV, rajdy po lesie, strzelnice sportowe. Wszystko to może uatrakcyjnić Twój wyjątkowy jubileusz.

Kawalerskie lub panieńskie

Różnorodność barów z muzyką na żywo, Bangla Road i jej zakamarki, impreza na prywatnej plaży. Wszystko to na ten ostatni wieczór na wolności oferuje Phuket. Zazwyczaj impreza tego typu połączona jest z trzydniową wycieczką na Khao Sok, gdzie uczetnicy podziwiają piękno dzikiej przyrody okalającej jezioro o turkusowej wodzie. Moc adrenaliny gwarantuje przeprawa przez przepiękną jaskinię w lesie deszczowym parku narodowego Khao Sok.

A może skutery wodne?

Wśród atrakcji na miejscu nie sposób pominąć szaleństw na skuterach wodnych. Potężna moc silników, fontanny ciepłej wody i Twoja własna fabryka adrenaliny. Jeśli nie pływaliście jeszcze na skuterach wodnych, oferujemy szkolenie pod okiem doświadczonego, polskojęzycznego instruktora.

SPA trip

Tajski masaż relaksacyjny jest sławny na całym świecie ale prawdziwe jego zalety można poznać tylko w Tajlandii. Tą formę spędzania czasu wybiera zazwyczaj płeć piękna łącząc kąpiele słoneczne i morskie z zabiegami SPA , których ceny są kilkakrotnie niższe niż w Polsce, a ich jakość nieporównywalna. To odpoczynek i pełny relaks w towarzystwie przyjaciół.

Odrobina magii

Takiego magika można wynająć na cały wieczór. Zieje ogniem, wszystko wokół niego fruwa, a do tego jest przesympatyczny. Potrafi urozmaicić każdy jubileusz.

Motorbike trip

To najatrakcyjniejsza i najpopularniejsza forma spędzenia czasu na Phuket przygotowana dla grupy do 15 osób. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie międzynarodowego prawa jazdy kategorii A. Osoby, które nie posiadają tej kategorii prawa jazdy również mogą uczestniczyć w wycieczce ale pod pewnymi warunkami. Zabezpieczamy sprawne jednoślady i przewodnika dla ułatwienia jazdy w ruchu lewostronnym. Ta formuła wybierana jest zazwyczaj przez wielbicieli jednośladów.

Tajlandia na moto?

Tak, trzeba posiadać podstawowe umiejętności obsługi manetek motocykla i nie ma to znaczenia, czy to skuter, czy duże moto. W miastach są korki. Na szosach jest luźno ale jakość dróg i nawierzchni pozostawia wiele do życzenia. Sezon na moto trwa od listopada do kwietnia. Zawsze jeździmy w kaskach, które zapewniamy na miejscu wraz z moto. Bez prawa jazdy kat A nie jeździmy po Tajlandii :-(

Water trip

Impreza nastawiona na podróżowanie łodziami po sąsiednich wyspach i rajskich plażach, których w okolicy jest mnóstwo. Rejsy odbywają się prywatnymi łodziami zarezerwowanymi tylko dla naszych grup. Do dyspozycji są katamarany i łodzie silnikowe. Krystalicznie czysta woda i piękny podwodny świat podziwiamy kilkukrotnie podczas każdego rejsu. W międzyczasie odwiedzamy piękne lokalne plaże.

Zanurkuj w wielkim akwarium

Na wodzie i pod wodą. Słońce i rajskie plaże to nie wszystkie atrakcje tej imprezy. Założymy maski, rurki, płetwy i zajrzymy pod wodę. Karmiliście kiedyś kolorowe rybki z ręki?

Fishing trip

Jeśli zainteresowania grupy sprowadzają się do łowienia ryb, organizujemy połowy dzienne i nocne. Tuńczyki, barakudy, mieczniki i co tylko znajduje się tam pod wodą wyciągamy, załoga smaży i jemy na pokładzie łodzi. Podczas dziennych połowów, dla urozmaicenia wskakujemy do wody i podziwiamy tamtejsze rafy.
Zapewniamy profesjonalnie wyposażone kutry rybackie i sprzęt wędkarski.

Co należy zabrać ze sobą?

Zapewniamy sprzęt wędkarski, profesjonalnie wyposażone kutry wraz z obsługą i całe morze ryb. Wielkie barakudy, tuńczyki i mieczniki czekają tam na Was niemalże pchając się na haczyk. Tego trzeba spróbować, tego nie da się opisać.

Individual trip

Możemy skomponować wyjazd pod konkretne zamówienie klienta, które nie przekracza granic zdrowego rozsądku i zwyczajów panujących w Tajlandii. Dobieramy przeloty i hotele tak, aby zmieścić się w budżecie założonym dla grupy.

Jesteśmy autentyczni

Wszystkie zdjęcia i materiały filmowe załączone do ofert pochodzą z naszych imprez. Zdjęcia nie są montowane czy kolorowane. Pochodzą z naszych aparatów fotograficznych.Taka naprawdę jest Tajlandia.

Jak organizujemy grupy?

Formuła naszych wyjazdów oparta jest o lidera grupy który pragnie zorganizować wyjazd dla rodziny, przyjaciół, znajomych lub klientów czy współpracowników, z okazji swoich urodzin, jubileuszu czy innej okazji. Zazwyczaj jest to motywacja i świetna okazja dla wielu osób z otoczenia lidera do wyjazdu do Tajlandii, na który nikt być może by się nie zdecydował, gdyby nie okolicznościowa impreza samego lidera.

W tej formule koszty przelotów, hoteli i lokalnych atrakcji pokrywają za siebie uczestnicy wyjazdu. Lider opłaca swoją imprezę i zaprasza na nią resztę grupy. Koszty takiej imprezy na Phuket są porównywalne albo i niższe niż w Polsce, a sama impreza nieporównywalnie bardziej atrakcyjna i pozostawia wszystkim uczestnikom wspaniałe wspomnienia. Jubileusz lidera zostanie na długo w pamięci każdego z zaproszonych gości.

Zajmujemy się organizacją wszystkiego od przelotów, poprzez zakwaterowanie, transport i atrakcje na miejscu. Dzięki stałej wspópracy z hotelami i firmami turystycznymi możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny, często nieosiągalne dla turystów indywidualnych.

Wskazujemy też miejsca, gdzie można dobrze zjeść nie narażając uczestników wyjazdu na duże wydatki lub problemy zdrowotne.

Istnieje możliwość organizacji imprezy bez przelotu na Phuket ale to wymaga już indywidualnych ustaleń.

Jeśli fundatorem imprezy jest firma, oferujemy organizację eventu na ogólnie przyjętych zasadach.

Każda z imprez organizowana jest z co najmniej 3-miesięcznym wyprzedzeniem, aby można było zarezerwować przeloty i hotele. Taki termin gwarantuje też niższe ceny.

Wbrew powszechnie panującej opinii, wycieczka do Tajlandii nie musi być droższa od wczasów we Włoszech czy Chorwacji. Przed podpisaniem umowy, lider i jego grupa otrzyma kalkulację wszystkich wydatków związanych z podróżą, pobytem i atrakcjami oraz orientacyjne ceny obowiązujące na miejscu.

Cała impreza jest filmowana, czego zwieńczeniem jest pamiątkowy film dla jej uczestników. Filmy z udziałem uczestników imprez nie są przez nas nigdzie publikowane.
Pracujemy z grupami 12-osobowymi. Każda grupa podczas pobytu obsługiwana jest przez jednego, polskojęzycznego pilota. Łączymy maksymalnie dwie grupy do 24 osób.